This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More information

2018-12-19 - Změna počítání statistik a schvalování

Od včerejšího dne jste si mohli všimnout, že se vám změnil počet koleček ve statistikách, konkrétně směrem dolů. Došlo totiž k úpravě systému tím způsobem, že do statistik se započítávají jenom schválená kolečeka - tedy ta, která prošla kontrolou admina že jsou v pořádku a nejedná se o nějaké paskvily.

Jakmile tedy kolečko nesplňuje alespoň základní parametry xWG, nelze je již mít ve sbírce.

Od tohoto kroku si slibujeme větší pořádek v kolekci. S touto změnou zároveň souvisí i větší přehled o schvalovacím procesu koleček, která zadáte. Hned na úvodní stránce uvidíte seznam vašich založených koleček, která ještě neprošla kontrolou případně kde je potřeba udělat nějakou úpravu - zejména poslat kvalitnější fotku.

Součástí stránky s kolečkem je nyní přímo možnost komunikovat s adminy. Pokud máte od admina nějakou zprávu u neschváleného kolečka, opět to uvidíte na úvodní stránce zvýrazněno. Diskuze je soukromá pouze mezi vámi a adminy, nikdo jiný ji nevidí a po publikaci kolečka je diskuze skrytá.

A v neposlední řadě, pokud půjdete na stránku Můj profil, tak tam na záložce Mnou zadaná xWG uvidíte přehled všech xWG která jste do systému zadali. To tam doposud bylo, ale od teď se tam zobrazuje i stav kolečka a je možnost (na jedniném místě v kolekci) zobrazit i archivovaná kolečka, takže se můžete podívat co vám ze statistik zmizelo a dát to případně do pořádku.

5 0 | Published by: niximor
News archive

< Previous news

Newer news >