This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. More information

2012-07-28 - Zobrazování stavu, API a další

V dnešní nejrozsáhlejší aktualizaci od spuštění kolekce došlo k několika zásadním změnám v pozadí fungování stránek.

Tou zásadní a nejviditelnější je zobrazování všech stavů CWG ve všech výpisech. Konkrétně se jedná o indikaci stavu "mám", "sháním", "nechci" a "nabízím", které jsou indikovány příslušnými ikonkami kdekoliv, kde je zobrazen nějaký seznam koleček.

Na stránce každého CWG je pak možné všechny tyto stavy jedním kliknutím snadno měnit. V další aktualizaci přibyde i snadná možnost měnit tyto stavy z výpisů CWG.

Další novinkou je možnost uchovávat jen informaci zdali CWG mám nebo ne bez nutnosti vyplňovat o každém kousku podrobnější informace. Takováto změna poté neponese údaj o počtu CWG ve sbírce, takže se bude započítávat jen do celkového počtu unikátních CWG, ale neovlivní počet koleček. Když údaje o sbírce doplníte, dojde ke správné aktualizaci statistik.

Třetí novinkou je příprava systému na zprovoznění API, které bude možné použít z aplikací třetích stran. Ohledně tohoto tématu bude časem zveřejněno více, momentálně se na tom pracuje.

Protože došlo k některým zásadním změnám, je možné, že něco zásadního nebude fungovat, nebo bude fungovat špatně. V takovém případě prosím o zprávu, ať mohu chybu co nejrychleji opravit.

0 0 | Published by: niximor
News archive

< Previous news

Newer news >